moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję
Wojsko Polskie w 2019. Nowocześniej i bliżej ludzi

2019 to dla sił zbrojnych rok wytężonej pracy i przełomowych decyzji. MON postanowiło, że na nowoczesne uzbrojenie wyda 524 mld zł w ciągu 15 lat! Żołnierze otrzymali m.in. śmigłowce S-70i Black Hawk, armatohaubice KRAB, zestawy przeciwlotnicze POPRAD czy patrolowiec ORP „Ślązak”. Kupiono wyrzutnie HIMARS, coraz bliżej finalizacja kontraktu na F-35. Do Polski przyjedzie też więcej sojuszników z USA. Żołnierze dostali wyższe wynagrodzenia, wzrosło także zaufanie do Wojska Polskiego! A to nie wszystkie wydarzenia. Zobaczcie sami w filmowym skrócie!

Film: MON
Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Inspektorat Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO