moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję
Kosmiczna noc w Instytucie Lotnictwa

Tajemnice kosmosu były motywem przewodnim tegorocznej, 10. Nocy w Instytucie Lotnictwa. Wirtualna podróż na orbitę czarnej dziury, możliwość, by zobaczyć na żywo jak działa uginanie czasoprzestrzeni przez masywne ciała, dla najmłodszych zaś wystawa pojazdów kosmicznych zbudowanych z klocków czy nocne obserwacje nieba przez teleskop - to tylko niewielka część atrakcji przygotowana dla gości tej imprezy. Nie zabrakło też atrakcji dla fanów lotnictwa - mogli oni obejrzeć m.in. samolot F-16, samolot transportowy CASA C-295M, samolot transportowo-pasażerski An-28TD oraz śmigłowce wojskowe i cywilne: W-3WA Sokół SAR, Mi-17, Mi-8.

Fot. Michał Niwicz




Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Inspektorat Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO